בעולם בו גוגל יכולים לצלם אותך בחוטיני, כולם הופכים לסלברטיז. אם פעם רק דיאנה, מדונה או נינט היו צריכות לחשוב פעמיים לפני יציאה למכולת בטרנינג מרופט או בלי מקיאג’ הולם, היום כשהצילומי הלוויון מתחדדים לרזולוציה מיניאטורית והרכבים של גוגל מזחללים ברחובות וממפים את עמודי התאורה, גם פנינה, הבת של הירקן יכולה למצוא את תמונתה משתזפת בניחותא בערום במרפסת, מככבת ברחבי האינטרנט.

פרטיות הופכת עניין נזיל ומתנזל. אם פעם תעודה בדויה, פריזורה חדשה ומשקפי שמש גדולות היו מספיקים כדי ליצור זהות אנונימית, היום גם ברחובות העיר הגדולה, בה הזהות שלכם נטמעת מטבעה בהמונים הזורמים בכיוונים בלתי ידועים, אתם עדיין חשופים לעינו של האח הגדול, אחותו ועוד כמה חברים המציצים עליכם ממצלמות התנועה, האבטחה, הרכבות ועתה גם מהמצלמות של גוגל.

אני לא רוצה להעלות תיאוריות קונספירציה, אלא רק לחבר אחד ועוד אחד. מה הוא לדעתכם, המרחק בין הנוכחות הבלתי מזוהה שלכם על גבי אלפי מטרים של סרטי מצלמות (או אלפי ×’’יגות על כוננים קשיחים) השמורות במרתפים וכספות, לבין שילובה בטכנולוגיות אינדקסינג, ניתוח ועיבוד תמונה יחד, כדי לקבל תוצר דומה למנגנון אינדוקס התמונות והוידאו של פייסבוק?

היום עוד אפשר למרוד ולהדיר רגלינו מכל הרשתות החברתיות, אלבומי התמונות המקוונים, תוכנות שיתוף הקבצים, פורומים וצ’אטים למיניהם ולחיות כמו לוחמי גרילה אפגניים ממורמרים בעידן הלוחמה האלקטרונית. אבל אם היום חבריך יכולים לקשר בין הזהות שלך לבין אותה תמונה מביכה בה אתה אוכל נודלס עם חומוס ושוקולד, לבוש בבוקסר וכובע גרב בלבד, מדוע בעוד כמה שנים, אשתך העתידית לא תוכל לשלוף בעשירית השניה את כל צילומי הסטילס והוידאו שלך, מטייל ברחובות העיר, קונה נעליים או מחליף מבטים בלתי תמימים בעליל עם זרה יפה ברכבת?


קשה לתאר את מידת השעשוע שלי כשגיליתי את מחלקת המבוגרים בלבד בזאפ.

אם כבר עושים מחלקה כזו, אז מעבר לחתכים על בסיס חברה ומוצר, צריך להוסיף שם גם פילוג על בסיס קטרי ואורכי הויברטורים, עוצמת הרטט של הפלאגים, מידת הקשיחות של הפלוגרים ודירוג בסקובילים של פריטי הלבוש הסקסיים 🙂

אגב, אין מחירים טובים לאביזרי מין בארץ. רוצים איכות טובה במחיר שפוי? תקנו בחו”ל.


ולמרות הכל, Google owns me. לפעמים אני חושבת שלא הייתי מוכנה לוותר על הנוחיות המוטמעת בממשקים של גוגל גם בעבור כל הפרטיות שבעולם. עריכה וצפייה במסמכים אונליין, דף חיפוש אישי, יומן נהדר. החברה הזו מצליחה להפתיע אותי בטוב הטעם שלה כל פעם מחדש.

הפעם ×–×” הפיצ’ר המתוק להפליא של התגיות הצבעוניות שנוספו ל Gmail. שימו לב באיזו קלות אפשר להבחין בקטגוריות המיילים השונות. פשוט לאמץ ולהשתמש.

Colored Labels

4 thoughts to “על סקס, פרטיות וגוגל מפס

 • Drazick

  ×’’ימייל כמעט מושלם…
  אם רק היה שם תמיכה בכתיבה של עברית (בממשק האנגלי).

  לגבי הפרטיות, מחיר גבוה מדי?

  Reply
 • סקס

  סקס בלי פרטיות זאת בעיה רצינית 🙂

  Reply
 • ויאגרה

  ולמה שלא יהיה מחלקת סקס בזאפ ?
  ×–×” גם משהו שצריך השוואת מחירים 🙂

  Reply
 • דירות דיסקרטיות

  באתר הישראלי שלנו לדירות דיסקרטיות תוכלו ליהנות בבטחה מהשהייה שלכם בתל אביב, אילת, חיפה, ירושלים וערים אחרות בישראל, מכיוון שרק תמונות אמיתיות של דירות דיסקרטיות מוצגות באתר שלנו. https://bonz.net/discrete-apartments/

  Reply

Leave a comment

Your email address will not be published.

Dada.net.pl