לפני כמה שבועות ממש, שותפי לצוות ואני, מותשים ומיואשים ממאסות הספאם שמגיעות לתיבת הדואר שלנו, החלטנו לעשות מעשה. לא, עוד לא החלטנו לפצוח במסע נקמה אכזרי, אה-לה Kill Bill, שבו נצוד ונשחט כל נפש שהחליטה שאני צריכה להגדיל את הנקניקייה שלי בשקל תשעים ואפילו לא הקמנו שרת שיפרוץ לכל שרת שממנו נשלח הספאם וישים שם תמונות של 2Girls1Cup.

כיוון שאנחנו ככלל אנשים חיוביים למדי, החלטנו שמהעז הזאת נצליח להוציא משהו מתוק – זממנו לנו חרש לפתוח בלוג, תחת השם המחתרתי ViagraLOL, שימחה על כל הספאם שבעולם ואחותו באמצעות כלי הנשק הטוב ביותר (והיחיד) שיש לגולש הפשוט – ההומור הבריא.

לצערנו, כנראה שלא רק גרייט מיינדס ת’ינק אלייק, אלא שהם גם חושבים בזמנים דומים. היום גיליתי שממש לפני שלושה שבועות נפתח בלוג אדיר בכל קנה מידה אפשרי, תחת השם A Spam A Day שהופך כאמור ספאם, לקריקטורות מעולות.

האתר מתעדכן בכל יום עם המחשות למשפטים כמו “Get Her To Lick Your Rod” או “Your Huge Machine Will Drive Her Nuts”, ואמנם הוא עדיין בחיתוליו, אני בטוחה שבאמצעות תמיכה ופידבק חיובי, הוא יגדל ויתפח, בדיוק כמו מוט ההילוכים שלך, או לחלופין – תיקיית הספאם על המחשב שלי.

Be The Winner In Bed

2 thoughts to “תספימו, בכיף

Leave a comment

Your email address will not be published.

Dada.net.pl