אולי זו רק הרומנטיקנית שבי? כי תמיד כשאני רואה אדם שקוע במחשב הנייד שלו, למרות שאני יודעת שמרבית הסיכויים היא שהוא עסוק בלמלא שאלונים של ‘איזה דמות מבאפי אתה’ בפייסבוק, מיד צפה בעיניי תמונה של אדם עוסק – עוסק בלעמוד בדד ליין, לסיים עבודה, לכתוב מחזה, לשלוח מיילים חשובים או לתכנן את חופשת הקיץ.

מאחורי הזגוגית הדקה, ומבעד לעיניים שלי, כל זר הופך להיות זר מסתורי. קפה של אחר הצהריים בין חברים מקבל שדרוג אוטומטי לפגישה עסקית, בחור שגולש לסירוגין בג’יידט וכותב עבודה מקבל העלאה בדרגה למרצה בפקולטה הומאנית, המחפש שותפה לדרכים בעודו הוגה במילים נוגות.

סתם אנשים משעממים אותי. אבל אם הם עוסקים במשהו, כנראה שיש בהם גרעין של עניין, לא?


כשאני מדברת על מחשבים ניידים, אני לא מדברת על קופסאות שחורות. יותר נעים לי לדמיין תיק של BUILT NY שממנו מציצים קוים מעוגלים ורכים. כשאני לבושה בשמלה פרחונית-בטוב-טעם עם איזה צמד עגילים תואמים, אני רואה את עצמי מתיישבת בשולחנותיהם של מיטב בתי הקפה בתל אביב, לוגמת אספרסו ומתקתקת במרץ קוד (או אפילו איזה פוסט סורר).

אז אני זוממת לרכוש לפטופ כבר כמה שנים, כדי לנגוס בעצמי מהרומנטיקה העירונית הזו. אבל אני יודעת שאיזה לנובו יד שניה לא ישרת אותי היטב, אז אני דוחה ודוחה את הרגע הזה בצפייה לדגם המושלם, המחיר המושלם ובכלל – לשלמות כללית שכנראה לעולם לא תגיע (לפחות עד שאפל או גוגל יתחילו לשווק את האולטימייט-מחשב-פלאפון-מסך-מגע שיושתל ישירות לתוך הראש. בחינם.)

קשה לי לתאר כמה גדולה הייתה השמחה שלי, באופן לא פרופורציונלי לחלוטין לגודל המאורע, כשהאנשים הנפלאים בעבודה שלי החליטו שזה יהיה מועיל ומגניב כאחד לקנות לי לפטופ. ולא רק לקנות, אלא גם לתת לי לבחור אותו לבד.

כיוון שיש לי מוניטין של בחורה שלא קל לספק, הרגשתי מחוייבת להציג בפני הניידים המיועדים רשימה של דרישות, קשות יותר מרשימת המכולת של רווקה בת 35 – אופי מנצח, אישיות כובשת, ביצועים מרשימים, והכי חשוב מארז מסוקס. מעוגל, ייחודי, מעניין. איפשהו בסביבת הדימוי העצמי שלי, פינת קצת-ילדת-צומי.

אפשרויות אינספור נפלו בדרך –  Dell XPS 13 שעוד לא הצלחתי להבין האם הוא יפה או חייזרי, HP Pavillion כסוף  וגנרי,  וגם ה Sony Vaio האדום ביותר שראיתי מימיי.

אבל בסופו של דבר מצאתי אותו – מחשב החלומות שלי – אלוף בביצועים למשקל 1.9 ק”ג, בצבע ברונזה עם הדפס הזוי של מעויינים, ה HP 3660 שלי איז אין טאון, ועליו אני מתקתקת עכשיו, ממעמקי הספה בסלון, את הפוסט הזה. שלום שלום. נעים להכיר.

וזו התוכנית להמשך –

HP dv3660

HP dv3660

+

BuiltNY

Built NY Pockets

+

Microsoft Arc

Microsoft Arc Mouse

7 thoughts to “צעצוע חדש

 • Freidenker

  כל המלל הזה ועוד מהייטקיסטית……

  ולא ראיתי תדפיס של הספקס.

  HAVE YOU NO SHAME? 🙂

  אני צריך לבקר כאן יותר.
  Peace.

  Reply
 • liz

  אמנם הייטקיסטית, אבל כמו שאתה בטח זוכר – אני לא רעה גם עם מילים 😛
  וספק יש בגוגל: http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=6955&perur=2&t=29&c=436

  Reply
 • תייש

  תתחדשי
  שאני אביא לפטופ חדש נשב כל אחד בבית קפה ונדבר דרכם 🙂

  Reply
 • liz

  הלפטופ שלי מחפש לפטופים חתיכים לדבר אתם בבלוטות’ 😛

  Reply
 • קדחת השחט

  this is one hell of a ass ugly fucking PC

  ליז, אני רק בודק את מנגנון הסינון שלך 🙂

  Reply
 • קדחת השחט

  אחד המכוערים 🙂
  תתחדשי

  Reply
 • liz

  ג’ייק, אין לי שום בעייה עם קללות.
  רק עם ויאגרה 😛

  Reply

Leave a comment

Your email address will not be published.

Dada.net.pl