שגיאה קטנה ומטופשת גרמה לכך שמחקתי את העיצוב של הבלוג שלי היום. חשבתי לשחזר את הרקע הירקרק הקודם – אבל בסופו של דבר החלטתי להשלים עם רוע הגזירה. אז הנה הוא העיצוב החדש – עוד לא גמור לחלוטין, אבל הרבה יותר אינטראקטיבי, עם הרבה יותר תמונות ובתקווה – גם הרבה יותר מעודד תגובות ;).

אתם יכולים לשים לב שבעמוד הראשי יש הפניות לקטגוריות מרכזיות בבלוג. בינתיים הלכתי על טכנולוגיה, אופנועים, פרסונל סטאף, צרכנות ואוכל. סיכוי סביר שזה ישתנה בתקופה הקרובה – אבל בינתיים – זה מה יש.

כמו כן, הוספתי כמה דברים חיוניים לבלוג. בין השאר התווספו קישורים לבלוגים שאני מעריכה עד כדי מעריצה – תציצו בהם בצדו השמאלי של הדף. אתם מוזמנים לשלוח לי מייל אם בא לכם להצטרף לרשימה.

ובעיקר – QA זה חשוב – אני אשמח לשמוע את דעתכם החריפה והעוקצנית על העיצוב החדש וגם על כל בעיה שאתם נתקלים בה.

למזכרת מה Cache של גוגל:

המראה הישן R.I.P.

ומה מחכה מעבר לפינה? תיאוריה, תקופת בחינות, שיעורי רכיבה נוספים, פרוייקט אופנה אקספרימנטלי שמתבשל לי בראש ומסקנות מאפייה של משהו כמו 5 רולדות שונות וטעימות.

3 thoughts to “שגיאות קטנות – חדשות גדולות

 • לב

  תתחדשי!
  הערה- אין מספיק קיפודים.
  P:

  Reply
 • yosefo

  תתחדשי, מקווה לראות את הבלוג מתמלא בהגיגים על דו”ג

  Reply
 • חני הראל

  אהבתי. ואם לא אכפת לך,המלצתי על הבלוג שלך היום – כאן:

  http://cafe.mouse.co.il/view.php?t=1436263

  ה’פישרית’ מוכר לי גם 🙂

  Reply

Leave a comment

Your email address will not be published.

how to write your own book of shadows essay freedom fighters in hindi free essays of jefferson's great gamble dissertation methodology writer website us custom college masters essay topics camping out hemingway essay